Флешмоб "Свою Україну любіть"

Веселий ярмарок

Моє село - краплинка України

Наша мова калинова

Прийди, весно, з радістю!

Прощавай, Букварику!

Флешмоб, присвячений дню народження Т.Г. Шевченка

Краєзнавча робота

Наші славетні земляки

Паращук Михайло Іванович - український і болгарський архітектор, скульптор і громадський діяч зі світовим іменем, народився у селі Варваринці 16 листопада 1878 році.

Качурівський Роман Миколайович - член спілки письменників України, автор багатьох поетичних збірок, редактор, громадський діяч, народився 24.серпня 1943 року.

Нечай Анатолій Романович - заслужений діяч мистецтв України, відмінник освіти, методист, викладач вищої категорії, головний режисер народного аматорського театру - студії «Рампа» Теребовлянського вищого училища культури.

Роман Рудий - заслужений артист України, відомий співак та композитор.

Рудий Ігор - відомий український музикант, Заслужений артист України, композитор, володар титулу «Золотий саксофон України».

Шкамбара Осип Михайло Петрович - обласний провідник ОУН Львівської області (1942-1944)

Курило (Якубівська) Людмила Iзидорівна - Учений секретар Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки".

Доктор економічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, відмінник освіти України.

Стежинами рідного краю

Екскурсія у весняний ліс

Екскурсія до налужанських джерел

Екскурсія в село Струсів